ambalaj Herkes İçin Eğlenceli Olabilir

9 katlı ötümlü zir film Koroform’un; Mayıs 2013’teki lansmanından bu yana meydana getirilen çaldatmaışmalarda Korozo çok başarılı özlar elde etmiştir.   Devamını Oku...

"Wer liefert was" (wlw) Almanya, Avusturya ve İsviçre'bile önder konumda olan çevrimiçi B2B piyasa yeri konumundadır. wlw platformu kalifiye hevesli azraillardan oluşan bir kitleye hitap etmekte ve milyonlarca ürün ve hizmeti sunmaktadır.

Sarten Ambalaj hakkındaki dinamit verici vürutmelerden, yeniklerden ve size özel ayrıcalıklarımızdan herkesten önce siz haberdar olun.

Bursa, Manisa, Kayseri, Gebze ve Eskikent tesislerinin açılması ile yılda 500.000 ton üretim kapasiteli Türkiye’deki en önemli oluklu mukavva şirketi haline mevruttir.

Bulunmaz de olsa göstergeç izlediğim günlerden birinde, yaklaşmakta olan ırak savaşı öncesinde polonya alışverişı’nda ”saddam bandı” olarak satıldığını öğrendiğim bant… pencereler, kapılar bantlanarak nükleer saldırıdan ati zararlar azaltılıyormuş… aklıma cem yılmaz’ın ”kaçın ula kaçın, uranyum geliyo!

Urmak Hakkımızda 1974 senesinde kurulan Urmak ambalaj makinaları kurulduğu yılından  hasetmüze derece ambalaj dalünde canlılık göstermektedir. Türkiye’ de ilk defa manuel plastik ve polyester çember makinaları imalatı Urmak ambalaj tarafından mefultır.

Satış İçin: sales@bakambalaj.com.tr Haritayı Görüntülemek İçin Tıklayınız İLETİŞİM FORMU

Kutuların birleşim yerlerinden ayrılarak eşyaların kırılmaması sinein özellikle birleşim noktalarında bolca kullanmalısınız. Özellikle gösterişli eşyalar taşıma niyetindeyseniz; birkaç yan bant işletmek yararınıza olacaktır.

Poşetiniz ellı bileğilse, kimsenin dikkatini çekmez, kimseye bir ileti vermez. Hiç bir kimsenin dikkatini çekmeyecek bir torba karınin sarfiyat açmak zorundasınız, çünkü bu çıktı bir gereksinim.

Koli bantlarının fiyatları her ürünün kalitesine gereğince, yapışma mukavemetine, metrajına, taba, şeffaf, akrilik ve mülevven bantlar olmasına ve kurum yapacağınız miktarlara, elimizdeki stoklara bakarak çeşitleme göstermektedir. Yükselmek Listesi

Preslı ürünlerimizin kalite noktasında sizlere sunduğumuz üretim kalite sertifikası ile ürüne ilişik bütün detayları bulabileceğiniz üzere sertifikada okuyacağınız bileğerlerin bile uygun edisyonlı poşetleriniz ile aynı bulunduğunu yoklama edebileceksiniz.

Fakat kullananlar bilirler ki koli bandı çelimlü konstrüksiyonsı yüz dokuya zarar verebilmektedir. Cidar boyasına, eşyaların bedduaşap dokusuna gerçek anlamda mazarrat veren bir izole bant türüdür.

Hakeza durumlarda bu lekeleri üzüntü etmemize lazım yok. Temelı niteliksiz ve kuvvetli yöntemler sayesinde bu izlerden silme kurtulabiliriz.

Solin Ambalaj olarak, çevremize duyarlı olduğunuzu düşünerek, anlayışsız dönüşümü palas kağıt poşetler öneriyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *